Doprava a platba

NÁKUP NA ZKOUŠKU

Jednou z našich nejvíce oceňovaných služeb zákazníkům je NÁKUP NA ZKOUŠKU. Uvědomujeme si totiž, jak těžké může být vybírat si zboží přes internet, jen z obrázků. Proto jsme pro vás připravili následující možnost. Je to velice jednoduché. Vybrané zboží vám dovezeme na zadanou adresu, vy se podíváte, a pokud si nebudete jisti svým výběrem, zboží nepřevezmete a my si je odvezeme zpět. Snad budete mít při dalším výběru „jistější ruku“. Služba NÁKUP NA ZKOUŠKU se týká jakékoli objednávky v minimálně hodnotě 15.000,- Kč za podmínky platby  při převzetí. Tato služba je poskytována pro zákazníky na celém území České republiky.

PLATBA ZA FIREMNÍ DOPRAVU

Ať už si vyberete jakýkoli počet kusů nábytku či doplňkového zboží, rádi vám je dopravíme naší firemní dopravou na kterékoli místo v rámci České republiky zdarma. Jedinou podmínkou je minimální výše objednávky v hodnotě 15.000,- Kč. V takovém případě hradíme veškeré náklady spojené s dopravou a vykládkou objednaného zboží my. Cena dopravy zboží v hodnotě méně než 15.000,- Kč je odvozena od velikosti objednaného zboží (tedy typu dopravního prostředku) a tzv. optimalizace tras. V okamžiku objednávky se vám již částka za dopravu automaticky zobrazí v konečném součtu. Takto definovaná částka je následně garantována. Máte tedy jistotu, že už nedojde k jejímu navýšení. Platba za zboží je požadována předem nebo  při převzetí zboží.

PLATBA ZA DOPRAVU PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ

Pokud budete preferovat dopravu zboží Vámi vybranou přepravní společností, pak rádi pomůžeme s vyřízením všech formalit a zboží předáme přepravní společnosti již zabalené. Platba za zboží je v takovém případě vyžadována předem převodem na náš účet, platba za dopravu je na Vaší domluvě s Vámi zvolenou přepravní společností. V tomto případě však neposkytujeme výhody programu Nákup na zkoušku, ale je možno vrátit zboží v původním stavu do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu zpět.

PLATBA ZA ZASLÁNÍ POŠTOU

Balíčky do 2 kg / 5 kg Vám rádi zašleme prostřednictvím České pošty za příslušný paušální poplatek. Platba za zboží je v takovém případě vyžadována předem převodem na náš účet. Ani v tomto případě však neposkytujeme výhody programu Nákup na zkoušku, ale je možno vrátit zboží v původním stavu do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu zpět.

DODACÍ LHŮTY

Doba, která uplyne mezi objednávkou a doručením zboží na vaši adresu je závislá na počtu aktuálních objednávek a tzv. optimalizaci tras, její hrubý odhad je uveden u každého produktu. Velmi se snažíme zaručit nejnižší cenu dopravy pro každého zákazníka. A také, přiznáváme, nám záleží na tom, aby nedocházelo k realizaci jednorázových, málo vytížených jízd. Chráníme tak nejen vaši peněženku, ale také životní prostředí. Věřte také, že děláme vše, co je v našich silách a možnostech, aby tato doba nepřesáhla několik dnů…