Výroba kuchyní na míru.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA KUCHYNÍ

Kuchyň je od nepaměti srdcem domova, místem, které je vzhledem ke svému intenzivnímu využití velice frekventovaným. Kuchyňský nábytek je každodenně vystaven nejen velkým změnám teploty a vlhkosti,  ale je i intenzivně mechanicky namáhán. Pro docílení dlouhodobé životnosti tohoto nábytku je mimo použití kvalitních materiálů nutná i vysoká kvalita práce jak během výroby, tak i při vlastní instalaci. Dodržení obou těchto podmínek je pro nás samozřejmostí, která byla již mnohokrát ověřena v rámci realizovaných zakázek.

Námi dodávané kuchyně jsou vždy vyrobené z nejkvalitnějších materiálu a jsou osazené německým kováním Blum s doživotní zárukou.  Díky používaným technologiím i díky zkušenosti našich pracovníků můžeme garantovat nejvyšší kvalitu zpracování nejen kuchyní, ale i ostatního nábytku. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je rozhodující bezvadně fungující tým, který zajistí veškeré činnosti spojené s realizací. Proto veškeré úkony provádějí pouze zaměstnanci naší firmy.

ZAMĚŘENÍ

Kvalitní zaměření prostoru je klíčem k úspěchu. Zaměření jsme připraveni provést prostřednictvím našich pracovníků, v takovém případě zároveň přebíráme veškerou odpovědnost za bezproblémovou montáž. Jedná se především o zjištění rozměrů všech stavebních prvků a vývodů medií a odpadů v daném prostoru. Zjištěné hodnoty tvoří základ pro projektové práce.

NÁVRHY KUCHYNÍ

Dobře vypracovaný návrh je základním předpokladem každé úspěšné realizace. Návrh kuchyně vypracujeme zdarma, konstrukční  plány doplníme i vizualizací, zároveň vypracováváme podrobnou kalkulaci. Vypracovaný návrh samozřejmě postupně patřičně upravíme podle upřesňujících požadavků zákazníka až do jeho konečné podoby. Po odsouhlasení všech parametrů je předložena klientovi smlouva, v rámci které se sjedná nejen termín montáže, ale i konečná cena. Klient se tedy nemusí obávat žádných skrytých dodatečných poplatků.

MONTÁŽ

Kvalitně provedená montáž je zásadní podmínkou dobrého výsledku celé realizace. Proto pro ni nikdy nepoužíváme externí pracovníky. Montáž vždy provádí sehraná dvou až tříčlenná skupina našich pracovníků, kteří dbají nejen zásad bezpečnosti práce, ale ctí i zásady čistoty a slušného chování. Naši pracovníci používají profesionální nářadí a v průběhu i na konci montáže také vysavač, aby po montáži neopouštěli byt znečištěný pilinami či odřezky. Pro jistotu je naše společnost proti škodám způsobeným klientům při montáži pojištěna.

ZÁRUKA

Na námi vyráběné kuchyně včetně námi dodaných přístrojů a vybavení standardně poskytujeme záruku po dobu 24 měsíců.

UKÁZKY KUCHYNÍ

Patinovaná kuchyně z masivního smrkového dřeva Vidlička www.svetpokladu.cz
Patinovaná kuchyně z masivního dřeva
Malovaná kuchyně do podkroví s žulovou deskou www.svetpokladu.cz
Malovaná kuchyně do podkroví s žulovou deskou
Modrá kuchyně z masivního dřeva včetně obložení stěn
Modrá kuchyně z masivního dřeva
Rohová kuchyně v krémové barvě včetně zastavěných přístrojů www.svetpokladu.cz
Rohová kuchyně v krémové barvě
Detail zásuvek kuchyně na zakázku s německým kováním a pracovní deskou
Detail zásuvek s německým kováním
Kuchyně ve stylu Provence z masivního dřeva v krémové barvě
Kuchyně ve stylu Provence
Pracovní pult zakázkové kuchyně www.svetpokladu.cz
Pracovní pult zakázkové kuchyně
Kuchyně z masivního dřeva v krémové barvě
Kuchyně z masivního dřeva v krémové barvě
Detail zakázkové kuchyně z masivního dřeva www.svetpokladu.cz
Detail zakázkové kuchyně
Kuchyně ve venkovském stylu z masivního smrkového dřeva
Kuchyně ve venkovském stylu

V případě, že byste měli zájem o konzultaci, pak Vám rádi poradíme, obraťte se na nás na telefonním čísle: 730 890 290 nebo elektronicky na: info@svetpokladu.cz, , nebo nám rovnou pošlete Váš projekt. Rádi ho pro Vás posoudíme.

Korespondenční adresa :
Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů
Jičínská 226
130 00 Praha 3

Provozovna výroby:

Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů
Potoční 170
284 01 Kutná Hora