Výrobce

INTERDECOR DESIGN S.R.O.

Společnost Interdecor Design s.r.o. navazuje na tradici ruční nábytkové výroby, která byla rozvíjena již od roku 1991 v Kutné Hoře. Firma se specializuje na restaurování starožitného nábytku, výrobu a prodej jeho replik, stylového uměleckého nábytku, interiérových doplňků, obrazů, dekorativních předmětů a provádění fresek a nástěnných maleb. Dalším segmentem naší činnosti je i dodávka zakázkových interiérů obytných domů, restaurací, hotelů, penziónů, obchodů i shopů.

Za dobu své existence si vybudovala naše společnost široký okruh klientů v Čechách i v zahraničí. S důrazem na vysokou kvalitu, širokou a neustále obnovovanou nabídku úspěšně plníme požadavky, přání a i ty nejvyšší nároky zákazníků, jejichž spokojenost vnímají všichni zaměstnanci firmy jako ocenění své kvalitní a svědomité práce.

Nabídka – výrobní program.

Naše společnost je činná hned v několika nábytkářských oborech – jedná se především o:

Restaurovaný originální starožitný nábytek, především šatní skříně, vitríny, knihovny, kredence, komody zásuvkové i s dvířky, stoly, židle a křesla z tvrdého i z měkkého dřeva, nebo s dýhovaným povrchem.

Starožitný nábytek Svět pokladů

Reprodukce starožitného nábytku vyrobené tradičním způsobem z masivního dřeva podle originálních kusů a podle dochovaných dokumentů s perfektně vypracovanou povrchovou úpravou, včetně ručně malovaných motivů, patiny, a podobně. Permanentně máme skladem mnoho kusů reprodukcí nábytku do jídelen a kuchyní jako jsou kredence, příborníky, stoly, židle, lavice, kuchyňské skříňky tzv. chlebovky a potravinky; dále nábytek do obývacích pokojů a pracoven, který zastupují vitríny, knihovny, komody, sekretáře, židle, křesla, psací stoly a jiné,  zastoupen je i nábytek do ložnic – postele, šatní skříně jedno-  dvou-  i vícedveřové, noční stolky, truhly, prádelníky, toaletní stolky atd.

Výroby kopií starožitného nábytku Svět pokladů

Repliky zámeckého nábytku. Nabízíme především nábytek ve stylu krále Ludvíka XV., Ludvíka XVI., české baroko a rokoko, klasicismus a biedermeier – bohatě vykládané nebo zlacené artefakty, opulentně vyhlížející sedací soupravy nebo solitéry s ozdobami z pozlaceného bronzu, komody, sekretáře, ložnicový a jídelní nábytek, salony, psací stoly, stolky, květinové stojany a další.

zámecký nábytek Svět pokladů

Kompletní vybavování interiérů a nábytek na zakázku. Interiéry osazené nábytkem postaveným námi přesně na míru působí vždy uceleným a kompaktním dojmem. Ať už jsou vybavovány nábytkem starožitným, stylovým či replikami, těší se tento segment naší výroby stále větší oblibě. Tímto způsobem byl námi vybaven již velký počet penzionů, hotelů, shopů, restaurací i soukromých rezidencí v Čechách i v zahraničí.

interiéry do hotelů a penzionů Svět pokladů

Naše společnost nabízí i originální obrazy – v nabídce máme obrazy od baroka až po současnost, dále repliky, nástěnné malby a fresky s náměty starých mistrů podle přání a výběru klienta.

obrazy a grafika

Unikátní nabídka speciálních nástěnných panelů – tyto jsou malovány v ateliéru a jsou dodávány již kompletně hotové s tím, že jsou u klienta pouze připevněny na stěnu a olemovány ozdobnými profily. Tyto panely plně nahrazují fresky malované přímo na stěnu.

Realizace  fresek a nástěnných maleb

Závěrem.

Vynikajícím řemeslným zpracováním navazuje Interdecor Design s.r.o. na bohatou tradici českého nábytkářství. Nadčasovost, rozmanitost tvarů a samotné konstrukční řešení vytváří ideální podmínky pro opětovné restaurování artefaktů i v daleké budoucnosti, čímž umožňuje zažít atmosféru starých časů i budoucím generacím.

Troufáme si tvrdit, že naše nabídka, představující permanentně minimálně tisíc položek nábytku a jiných předmětů pro vybavení interiéru, je schopna uspokojit i ta nejnáročnější přání našich klientů.

INTERDECOR DESIGN S.R.O.

Jičínská 226/17

130 00 Praha 3

CZECH REPUBLIC

Tel. **420 730 890 290

E-mail: info@svetpokladu.cz

www.svetpokladu.cz