Stylový dřevěný nábytek na chalupu, nábytek do roubenky a srubů

Jste majiteli chalupy, chaty, roubenky či srubu? Pak jste šťastnými vlastníky jednoho  z nejvyhledávanějších druhů rekreačního či trvalého bydlení v současnosti. Propojení přírody a  tradičního způsobu bydlení má svůj neodmyslitelný půvab,  a působí jako protiváha dnešního náročného a uspěchaného způsobu života ve městech.  K vytvoření celkové příjemné atmosféry rozhodujícím způsobem přispívá i vybavení interiéru včetně stylového dřevěného nábytku na chalupu a dekorací. Interiér lze vybavit v jednotném stylu – buď vhodně vybranými solitéry nebo i nábytkem přímo na míru. Lze ale postupovat i odlišným způsobem – kombinací vybavení v různorodých stylech, což  často dodá interiéru na zajímavosti a zdůrazní osobnost majitele. A vybavovat interiéry podle dobových zvyků tak, aby vše vypadalo dobře a přitom plnilo svou funkci, není jednoduché, jsou zapotřebí zkušenosti a znalosti. Ať už potřebujete nábytek do roubenky nebo stylový nábytek na chalupu, využijte našich dlouholetých zkušeností získaných při realizacích zakázek v Německu a Rakousku a poměňte svůj domov v oázu klidu a pohody!

  • Zhotovíme Vám rádi i nábytek na zakázku, a to včetně kompletních stylových kuchyní, obložení stěn a vestavných skříní.
  • Nabízíme ručně vyráběný nábytek na chalupu nebo do roubenky z masivního dřeva, a to jak malovaný, tak i v tradičním selském či v středomořském stylu.
  • Nábytek z našeho e-shopu bezplatně předvedeme přímo u Vás v rámci naší služby „Nákup na zkoušku“.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace  se na nás můžete obrátit na telefonním čísle: 730 890 290,
nebo elektronicky na: info@svetpokladu.cz

Korespondenční adresa :

 Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů 
Jičínská 226
130 00 Praha 3

Provozovna výroby

Interdecor Design s.r.o. 
Potoční 170
284 01 Kutná Hora