interiéry na míru - hotelový pokoj - Hotel Villa Conti - www.svetpokladu.cz

Vybavení hotelů.

Zařizujete úplně nový hotel nebo pension, nebo potřebujete inovovat interiéry ve starších prostorech? Potřebujete dodat interiéru originalitu?

Pak nabídněte svým hostům náš opravdu kvalitní nábytek vyrobený pro Vás na míru! Investice do kvalitního stylového hotelového vybavení se vyplatí. Námi vyrobený nábytek slouží dlouhodobě v celé řadě hotelů, penziónů a restaurací, kde úspěšně bez problémů snáší velkou zátěž způsobenou každodenním používáním. Zpracování architektonického návrhu a vizualizace na základě Vašich představ není pro nás problémem. Těší nás i neobvyklá a netradiční přání, rádi přijímáme výzvy v podobě nestandardních požadavků či nápadů. Výsledné řešení navrhujeme samozřejmě vždy i s ohledem na Vaše finanční možnosti. Máme za sebou celou řadu úspěšných realizací nábytkových interiérů v mnoha hotelech a penziónech, které svou dlouhodobou úspěšností potvrzují skutečnost, že o kvalitní, pohodlné a příjemné prostředí s vlastní duší je mezi návštěvníky hotelů stále větší zájem.

V případě, že byste měli zájem o konzultaci k Vašem potřebám kolem interiéru, rádi Vám poradíme, obraťte se na nás, nebo nám rovnou pošlete Váš projekt. Rádi ho pro Vás posoudíme.

Telefon : +420 730 890 290

E-Mail: info@svetpokladu.cz

Adresa:

Svět pokladů, Interdecor Design s.r.o.
Jičínská 226
130 00 Praha 3