Nákup na zkoušku

Jak funguje nákup na zkoušku? nákup bez rizika, že se Vám nábytek nebude líbit.
Krok 1: Nákup bez rizika
Pro využití služby stačí nakoupit za 15 000,- a zvolit v objednávce dodání firemní dopravou s nákupem na zkoušku. Výjimku tvoří nábytek, který je vyráběn na míru pouze pro Vás.
Krok 2: Dodávka, zkouška, prohlédnutí
Vybrané zboží Vám dovezeme na zadanou adresu ve sjednaný termín. Vy se podíváte, můžete nábytek vyzkoušet a zkontrolovat kvalitu. Odpadají Vám tak všechny starosti a riziko.
Krok 3: Převzetí anebo bezstarostný odvoz
Pokud budete skopojeni, nábytek běžně převezmete. Pokud si nebudete jisti, stačí nábytek nepřevzít a my ho bez jakýchkoliv dotazů ihned odvezeme. Detailní popis služby naleznete na adrese: svetpokladu.cz/nakup-na-zkousku/

Nechcete se stresovat cestováním po přeplněných silnicích do nábytkových showroomů? Nechte cestovat showroom k Vám domů! Využijte jednu z našich nejvíce oceňovaných služeb zákazníkům – NÁKUP NA ZKOUŠKU. Stačí si z naší internetové nabídky vybrat nábytek, který se Vám bude líbit a my vám jej bezplatně přivezeme předvést až k vám domů

Vy si na místě vše prohlédnete, a pokud si nebudete jisti svým výběrem, zboží jednoduše nepřevezmete a my si je bezplatně odvezeme zpět. Snad budete mít při dalším výběru „jistější ruku“.

Služba NÁKUP NA ZKOUŠKU se týká jakékoli objednávky standardních kusů z naší nabídky v minimálně hodnotě 15.000,- Kč. Tato služba je poskytována pro zákazníky na celém území České republiky. Službu NÁKUP NA ZKOUŠKU neposkytujeme na zakázkový nábytek a na nábytek upravený pro zákazníky na míru Naší snahou je maximální spokojenost zákazníků.