Nábytek do prodejen a shopů.

Zařizujete si nový obchod, nebo už nejste spokojeni se stávajícím vybavením obchodu? Pak Vám rádi pomůžeme – navrhneme a vyrobíme celé nábytkové vybavení na míru plně v souladu s tím, jakou skupinu zákazníků chcete svým obchodem oslovit. S dodávkami nábytkového vybavení prodejen, cukráren a showroomů máme bohaté zkušenosti i v zahraničí – jenom v Rakousku a Německu jsme jich realizovali k plné spokojenosti odběratelů více než tři desítky.

DESIGN

Celkový design i úroveň zpracování nábytku do prodejních prostor jsou odjakživa významnou  součástí marketingu – nejen že prodávaným produktům umožňují vyniknout v odpovídajícím prostředí, ale vypovídají i o podnikatelské filozofii prodejce. Zákazník pak na první pohled pozná, u koho nakupuje.

Námi vyráběný nábytek do interiérů obchodů a shopů je vždy navržen s ohledem na specifika prodávaného zboží i na podnikatelský záměr objednatele.

Obecně platí, že nábytek do komerčních interiérů je vlivem intenzivního využití poměrně silně namáhán, k dosažení dlouhodobé životnosti tohoto druhu nábytku je mimo použití kvalitních materiálů nutná i vysoká kvalita práce jak během výroby, tak i při vlastní instalaci. Dodržení obou těchto podmínek je pro nás samozřejmostí, která byla již mnohokrát ověřena v rámci realizovaných zakázek. Jenom pro německé a rakouské klienty jsme realizovali více než 40 prodejních shopů, které každodenně bezproblémově fungují, a proto i díky velké zkušenosti našich pracovníků můžeme garantovat nejvyšší kvalitu všech zakázek. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je rozhodující bezvadně fungující tým, který zajistí veškeré úkony spojené s realizací, z tohoto důvodu veškeré montážní úkony provádějí pouze zaměstnanci naší firmy.

ZAMĚŘENÍ

Kvalitní zaměření prostoru je klíčem k úspěchu. Zaměření jsme připraveni provést prostřednictvím našich pracovníků, v takovém případě zároveň přebíráme veškerou odpovědnost za bezproblémovou montáž. Jedná se především o zjištění rozměrů všech stavebních prvků a vývodů medií a odpadů v daném prostoru. Zjištěné hodnoty tvoří základ pro projektové práce.

NÁVRHY KONSTRUKČNÍHO ŘEŠENÍ

Dobře vypracovaný návrh je základním předpokladem každé úspěšné realizace. Pokud klient nemá již zpracovaný vlastní návrh konstrukčního řešení prodejny, pak samozřejmě konstrukční  plány navrhneme, případně je doplníme i o vizualizací. Vypracovaný návrh v rámci konzultací postupně patřičně upravíme podle upřesňujících požadavků zákazníka až do jeho konečné podoby. Po odsouhlasení všech parametrů je předložena klientovi smlouva, v rámci které se sjedná nejen termín montáže, ale i konečná cena. Klient se tedy nemusí obávat žádných skrytých dodatečných poplatků.

MONTÁŽ

Kvalitně provedená montáž je zásadní podmínkou dobrého výsledku celé realizace. Proto pro ni nikdy nepoužíváme externí pracovníky. Montáž vždy provádí sehraná skupina našich pracovníků, kteří dbají nejen zásad bezpečnosti práce, ale ctí i zásady čistoty a slušného chování. Pro jistotu je naše společnost proti škodám způsobeným klientům při montáži pojištěna.

ZÁRUKA

Na námi vyráběné interiéry včetně námi dodaných přístrojů a vybavení standardně poskytujeme záruku po dobu 24 měsíců.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace  se na nás můžete obrátit na telefonním čísle: 730 890 290

nebo elektronicky na: info@svetpokladu.cz

Korespondenční adresa :
Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů
Jičínská 226
130 00 Praha 3

Provozovna výroby:

Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů
Potoční 170
284 01 Kutná Hora

Galerie realizací

V případě Vašeho zájmu o bližší informace  se na nás můžete obrátit na telefonním čísle: 730 890 290

nebo elektronicky na: info@svetpokladu.cz

Korespondenční adresa :
Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů
Jičínská 226
130 00 Praha 3

Provozovna výroby:

Interdecor Design s.r.o.
Svět Pokladů
Potoční 170
284 01 Kutná Hora