interiéry restaurací pizzerií barů nábytek na míru

Vybavení restaurací na zakázku.

Plánujete otevření nové úspěšné restaurace nebo rekonstrukci interiéru stávajícího provozu?

Sen o vlastní restauraci či baru má mnoho lidí, a poměrně mnoho z nich se ho i rozhodne proměnit ve skutečnost. Ale přestože se jedná o bezesporu lukrativní obor podnikání, neuspěje v něm každý. Co tedy vede k úspěchu? Důležité je být silný ve všech třech hlavních pilířích restaurátorství –  v kuchyni, obsluze a prostředí. Jsou to spojené nádoby, a žádná by neměla být preferována před ostatními. Kamenem úrazu často bývá celková estetika prostředí, kterou většina provozovatelů podceňuje. Někteří provozovatelé gastro podniků mají za to, že přitáhnou zákazníky pouze nízkými cenami. V některých případech toto patří mezi klíčové faktory, především tehdy, když restaurace cílí pouze na místní klienty v lokalitách, kde obyvatelé nemají vysoký příjem. Nicméně i takových lokalitách  je často úspěšný podnik, který není nejlevnější. Tajemství jejich úspěchu spočívá v unikátní atmosféře, díky níž se zákazníci rádi vracejí a neváhají místo doporučit i svým známým. Uniformní prostředí, které vypadá jako desítky či stovky konkurenčních podniků v okolí, je odsouzeno k zániku.

Ano, samozřejmě podstatnou roli hraje i rozpočet, ale zkuste se nad tím zamyslet z trochu jiného pohledu. Investujete-li do kvalitního a designově propracovaného vybavení, z dlouhodobého hlediska ušetříte. Můžete sice vybavit svůj podnik takzvaně „za pár korun“ laciným unifikovaným nábytkem, ale připravte se na to, že méně kvalitní vybavení budete muset často opravovat a obměňovat. Dalším důvodem je výše zmíněné estetické hledisko. Nejlevnější nábytek nemůže konkurovat dražším, ale exkluzivnějším výrobkům, navíc k němu lze jenom obtížně dokomponovat další součásti interiéru, jako je bar, obložení stěn a podobně.

Zúročte naše letité zkušenosti v oboru – námi vyrobený nábytek slouží dlouhodobě v celé řadě úspěšných hotelů, penziónů a restaurací, kde bez problémů snáší velkou zátěž způsobenou každodenním používáním. Zpracování architektonického návrhu i vizualizace není pro nás samozřejmě problémem.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace  se na nás můžete obrátit na telefonním čísle: 730 890 290

nebo elektronicky na: info@svetpokladu.cz

Korespondenční adresa :

 Interdecor Design s.r.o.

 Svět Pokladů

 Jičínská 226

 130 00 Praha 3

Provozovna výroby

Interdecor Design s.r.o.

  Potoční 170

 284 01 Kutná Hora