Výroba a úpravy nábytku na míru

Výroba kusového nábytku na zakázku.

Nevyhovuje Vám některý z námi nabízených modelů svými rozměry či vzhledem své povrchové úpravy? Nevadí, naprostou většinu námi nabízeného nábytku můžeme vyrobit na základě přání zákazníka jak v jiných rozměrech, tak i s odlišnou povrchovou úpravou. Dále jsme připraveni pro Vás vyrobit i kusy zcela atypické tak, aby vyhověly přesně Vašim požadavkům.

Vybavení hotelů, penziónů a restaurací.

Zařizujete úplně nový hotel nebo pension, nebo potřebujete inovovat interiéry ve starších prostorech? Potřebujete dodat interiéru originalitu? Pak nabídněte svým hostům náš opravdu kvalitní nábytek vyrobený na míru! Investice do kvalitního stylového hotelového vybavení se vyplatí. Námi vyrobený nábytek slouží dlouhodobě v celé řadě hotelů, penziónů a restaurací, kde úspěšně bez problémů snáší velkou zátěž způsobenou každodenním používáním. Zpracování architektonického návrhu a vizualizace není pro nás samozřejmě problémem

Nábytek do prodejen a shopů.

Zařizujete si nový obchod, nebo už nejste spokojeni se stávajícím vybavením obchodu? Pak Vám rádi pomůžeme – navrhneme a vyrobíme celé nábytkové vybavení na míru plně v souladu s tím, jakou skupinu zákazníků chcete svým obchodem oslovit. S dodávkami nábytkového vybavení prodejen, cukráren a showroomů máme bohaté zkušenosti i v zahraničí – jenom v Rakousku a Německu jsme jich realizovali k plné spokojenosti odběratelů více než tři desítky.

Výroba kuchyní na míru.

Kuchyň je od nepaměti srdcem domova, místem, které je vzhledem ke svému intenzivnímu využití velice frekventovaným. Kuchyňský nábytek je každodenně vystaven nejen velkým změnám teploty a vlhkosti,  ale je i intenzivně mechanicky namáhán. Pro docílení dlouhodobé životnosti tohoto nábytku je mimo použití kvalitních materiálů nutná i vysoká kvalita práce jak během výroby, tak i při vlastní instalaci. Dodržení obou těchto podmínek je pro nás samozřejmostí, která byla již mnohokrát ověřena v rámci realizovaných zakázek. I v tomto případě nabízíme jak úvodní poradenství, tak i zpracování vlastních konstrukčních výkresů i vizualizací.

V případě, že byste měli zájem o konzultaci k Vašem potřebám kolem interiéru, rádi Vám poradíme, obraťte se na nás, nebo nám rovnou pošlete Váš projekt. Rádi ho pro Vás posoudíme.

Telefon : +420 730 890 290

E-Mail: info@svetpokladu.cz

Adresa:

Svět pokladů, Interdecor Design s.r.o.
Jičínská 226
130 00 Praha 3

Adresa:Interdecor Design s.r.o.
Svět pokladů
Jičínská 226

130 00 Praha 3,